O nás | About Us

o nas

Obojky Blackberry vznikly v srpnu roku 2012 a vedlo mě k tomu mnoho důvodů, ty nejdůležitější byli tři. Prvním důvodem byla moje nespokojenost s produkty, které jsou k dostání na našem trhu. Druhým důvodem byla potřeba projevit a realizovat své tvůrčí schopnosti a dát prostor své zručnosti. A tím třetím jak již určitě tušíte, je láska ke psům ! To vše se spojilo a hlavou mi problesklo jak by měl vypadat můj první obojek. Od myšlenky k činu už to byl jen kousek a zanedlouho jsem už vytvářela obojky a vodítka pro své známé. Štěstí se na mě doslova usmálo a začali přibývat spokojení zákazníci jak od nás z České republiky, tak i ze zahraničí.

V současné době si u nás můžete vybrat z opravdu velkého množství barevných variant, šířek, nití, materiálů, podšití, stuh, karabin, spon apod. Jako jedni z mála provádíme opravdu precizní vyšití textu přímo na obojky, vodítka, postroje a klíčenky. Spolupracujeme s DogWorld Graphics, kteří pro nás na zakázku vytváří krásné, plnobarevné stuhy s grafikou jména či obrázku Vašeho psa.

Všem našim současným i budoucím zákazníkům i jejich čtyřnohým kamarádům z celého srdce přeji, aby jim všechny naše výtvory sloužily co možná nejdéle !

Blackberry Collars were established in August 2012 and this was due to three main things. The first was dissatisfaction with current products. The second reason was to realize my creative abilities and the third reason is my love to dogs ! All reasons came together and I had an idea how will look my first collar. I created the first collars and leashes for my friends soon. I was lucky ! First satisfied customers from Czech Republic and abroad were coming.

Now you can choose from a large variety of colors, widths of straps, thread, materials, lining, ribbons, carabiners, buckles etc. We make really precise embroidery on collars, leashes, harnesses and key rings. We collaborate with DogWorld Graphics who makes color ribbons with graphics of names or graphic of your dog.

I wish good use of our products to all our customers and their dogs !